Сонячний Зак в країні усмішок

Гарна новина стосовно долі першої книжки про «Сонячного Зака»!
Книга вийде у видавництві «Книгоноша» великим форматом 220х220 у твердій обкладинці!
Перша в Україні дитяча книжка, головним героєм якої є хлопчик з синдромом Дауна.
Ви можете допомогти в тому, щоб цю цікаву і корисну книжку змогли прочитати якомога більше дітей. Станьте партнером цього літературного проекту. Зробіть передзамовлення певної кількості накладу книги. Якщо ви представник організації яка працює з сім’ями чи дітьми з особливостями у розвитку, то логотип вашої організації може з’явитися на обкладинці книги. 
Зв’яжіться зі мною, або представником видавництва «Книгоноша». Поділіться цім постом з іншими, або перешліть інформацію про книгу організаціям, які на вашу думку погодилися б прийняти участь у цьому проекті. 

***
Серія книжок про Сонячного Зака задумана для того, щоб познайомити молодших читачів з іншими дітками, які мають певні особливості. Йдеться про діток з синдромом Дауна, аутизмом, ДЦП та ін. Мета проекту – навчити дітей товаришувати з особливими дітками, від яких дуже часто наше суспільство намагається відгородитися. Знайдіть собі друга з особливостями у розвитку, і ваше життя назавжди зміниться. Адже не даремно їх називають «сонячними дітьми». Нам є, чому в них повчитися.